Buradasınız
Anasayfa > Genel > Bc.vc ödeme yapıyormu?

Bc.vc ödeme yapıyormu?

Bir çok sitenin ve kullanıcının kullandığı link kısaltma sitesi olan bc.vc bir çok kişi tarafından dolandırıcı olduğu iddia ediliyor. Bir çok kişi yüklü ödemelerini alamadıkları için tepki yağmuruna tutmuşlardır. Bir çok kişi ise yıllardır kullandığını ve hiç bir sorun yaşamadıklarını belirtmektedir. Ek olarak banlanan kullanıcıların hile yaptıkları gözlemlenmiştir. Özellikle TeknoBilim.org bu sistem üzerine uzun bir makale yazmış ve 3 ayda kazandığı 900$’ı ödemediklerini söyleyerek şikayete başvuracaklarınıda belitrmiştir. Ama youtube videolarında görülmektedir kiwifihack.me sitesinde de bc.vc sitesi için bot ve hileler sunmaktadır.

Bu durum karşısında bc.vc kullanıcıları tereddüte düşmeye başladı. Daha çok kazanırsak ödeme yapmalarda sorun olurmu. Ödemelerimizi alabilirmiyiz gibi sorular yönetilmeye başlandı. Bc.vc ödeme kanıtı makalesinde detaylı bir açıklama yapılmıştır.

Sizinde bc.vc ile ilgili soru ve sorunlarınızı yorum olarak yazabilirsiniz. Yaşadığınız sorunlar veya daha önceki çalışmalarınızdan düşüncelerinizi bize yorum olarak bildirin.


Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (4 votes, average: 4,25 out of 5)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir.

ZLine
Önce karanlık vardı ışık sonradan geldi, ondandır siyahın mutlak gücü. Işık elbet bir gün söner ve güç yine siyah'a kalır. Tıpkı geceler olduğu gibi sadece karanlık hüküm sürer. Mindir savaşa başladı.

One thought on “Bc.vc ödeme yapıyormu?

Bir Cevap Yazın

Top